biuro@kociok.eu

  46-080 Chróścice, ul. Dąbrowa 1

Kontakt


 

Kociok - Dane firmy

46-080 Chróścice, ul. Dąbrowa 1
Godziny pracy: Pn-Pt.: 07:00 - 17:00

NIP 991-050-10-63
REGON 361742839
KRS 0000562335 Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydz. Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Właściciel: Ryszard Kociok

 

Dyrektor ds. inwestycji
Medard Banera

tel. +48 518 665 602
oferty@kociok.eu

Transport Spedycja
Patryk Niedworok

tel. +48 607 712 930
p.niedworok@kociok.eu

Kierownik Serwisu
Marcin Nycko

tel. +48 607 712 355
m.nycko@kociok.eu

 

 

 

Kierownik Kontraktu
Tomasz Mientus

tel. +48 607 712 903
t.mientus@kociok.eu

Kierownik Robót
Bartłomiej Klimek

tel. +48 602 735 967
bartklimek@wp.pl

Kierownik Robót
Marcin Dżugaj

tel. +48 607 712 043
m.dzugaj@kociok.eu

Kierownik Robót
Marek Skrzydlewski

tel. +48 607 712 856
m.skrzydlewski@kociok.eu

 

 

 

Kadry
Anita Miśków
Natalia Janków

tel. +48 607 712 526
kadry@kociok.eu

Księgowość
Aleksandra Witkowska
Dominika Walaszek

tel. +48 77 459 39 37
biuro@kociok.eu

Ubezpieczenia
Sylwia Kilian

tel. +48 77 469 67 29
ubezpieczenia@kociok.eu

Wynajem pokoi gościnnych
Justyna Kociok

tel. +48 661 531 046

 

 

 

 

Formularz kontaktowy:

Suma: 2 + 5 : =

 

 

Masz pytania?

Chcesz wiedzieć więcej na temat naszych usług? Wypełnij poniższy formularz a my do Ciebie oddzwonimy lub odpiszemy!